Datums 22. decembris, 2022
Laiks18.30–20.30
Vieta Gulbene

Romas impērijas laikā masu kultūra sasniedza patiesi grandiozus apmērus: lai milzīgās masas būtu mierīgas, imperatoriem bija jāgādā tautai maize un izpriecas. 


Neesam ne Romā, ne impērijas laikā, taču izkaide, maize un vīns vienmēr ir topā! Pirmssvētku nedēļa būs īpaši aktīva, tāpēc pasākuma organizators /Jūlija Barinska/ aicina nospiest pauzes pogu nedēļas vidū un ļaut pašam sev izbaudīt mirkli, svētku gatavošanās prieku un estētiku, par kuru parūpēsies pasākuma organizators, Jums tikai jāļaujas un jābauda. Pasākuma laikā tiks degustēti dažādi Eiropas vīni, īpaši izceļot Itāliju. Visu par un ap vīniem pastāstīs Laura Griščenko /mazliet izglītojoša pēcgarša arī būs/. Lauras lielākā kaisle ir vīns. Alūksniete, kura ieguvusi maģistra grādu Vīnkopības un Vīna Menedžmenta programmā Monpeljē valsts agronomijas augstskolā. 

Pasākums norisināsies vietā ar skatu pāri pilsētai /Gulbenei/, bijušajās mākslas skolas telpās. Precīzas koordinātes tiks nosūtītas privātā ziņā, kad grupa tiks nokomplektēta.


Norises laiks: plkst.18.30-20.30
Organizators: Jūlija Barinska
Kontakti: 29221061 vai julija.barinska@gmail.com
Pieteikšanās: OBLIGĀTA, aizpildot anketu https://ej.uz/vinsmaize vai zvanot/rakstot
Pieteikšanās līdz 16.decembrim
Dalības maksa: 33 EUR