Pēc Latvijas Universitātes (LU) Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes ielūguma 12.novembrī uz Rīgu dosies Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļas vadītājs Arnis Šķēls un Gulbenes novada domes Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Daiga Muktupāvela, lai piedalītos Globālās izglītības nedēļas 2015 pasākumos.

Viņi kā eksperti prezentēs paveikto projektā “Globālās izglītības sabiedrības veidošana”. Savukārt nākamajā dienā, 13.novembrī, aktivitātes LU studentu auditorijai vadīs Gulbenes novada valsts ģimnāzijas skolotāja Ilze Kalve, aktivitātes nosaukums – "Aizspriedumi" un Gulbenes 2.vidusskolas skolotāja Tatjana Vekšina, aktivitātes nosaukums – "Kopā!". Diskusijās ar Latvijas, Lietuvas un Igaunijas kolēģiem, kā arī LU studentiem savā pieredzē darbā ar globālās izglītības tēmām dalīsies Gulbenes 2.vidusskolas skolotājas Laura Matisone un Dita Grigore un Lizuma vidusskolas skolotāja Solveiga Vilka.

logo global

Projekts „Globālās izglītības sabiedrības veidošana”, līguma Nr. DCI-NSAED/2012/287-929. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Eiropas Savienībai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Jana Igaviņa,
Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste