Monika galvaAicinām ikvienu, kurš vēlas iegūt praktiskas metodes cīņai ar izdegšanas sindromu, 20. septembrī plkst. 16.00 apmeklēt informatīvu semināru par tēmu "Izdegšana/kā degt, lai neizdegtu" Gulbenes kultūras centra 1.stāva zālē, O. Kalpaka iela 60, Gulbenē.

Seminārā, kopā ar klīnisko psiholoģi/ kognitīvi biheiviorālo terapeiti Inesi Lietavieti varēs uzzināt, kā “Neventilēt emocijas” un “Nemalties domās”, kā arī uzzināt daudz jaunus faktus un mītus, un uzdot citus sev interesējošus jautājumus par izdegšanas sindromu!

Projekts „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/004) norisinās darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

logo ESF mazs