14.jūnijā Jaunatnes parkā tika organizēts pasākums “Startējam vasaru”, kura ietvaros bērniem no 6 līdz 12 gadiem bija iespēja piedalīties velo sacensībās, bet vēlāk vakarā notika ielu futbola sacensības divās vecuma grupās - no 9 līdz 13 gadiem un 13+.

Velo sacensībās piedalījās 29 dalībnieki, kuri tika sadalīti trīs grupās. Visiem dalībniekiem bija jāizpilda 5 uzdevumi, uzdevumu pamatā bija ātrums un precizitāte, taču arī bez veiksmes zināšanu pārbaudes neiztika - vienā no posmiem, kas dalībniekiem bija jāveic, bija jāatpazīst ceļa zīmes. Meitenes cīnījās savā starpā un 1.vietu ieguva Karlīne Nakoskina, 2.vietu – Paula Bētere, 3.vietu – Sāra Bētere. Zēni tika sadalīti divās grupās pēc vecuma - no 6 līdz 9 gadi, starp kuriem izveicīgākie bija: 1.vieta - Jānis Reinis Baltiņš (7 gadi), 2.vieta – Krišjānis Bleikšs (8 gadi), 3.vieta – Kārlis Emsiņš (8 gadi); no 10 līdz 12 gadi: 1.vieta - Renārs Rāms (12 gadi), Roberts Kondričs (10 gadi), Valters Osis (10 gadi). Pasākumā laikā ikviens apmeklētājs un dalībnieks varēja izklaidēties uz piepūšamajam atrakcijam, ko sarupēja “G8G”.

Savukārt vakarā notika 3x3 ielu futbola sacensības, kurās kopumā piedalījās 14 komandas divās vecuma grupās. Starp futbolistiem vecuma grupā no 9 līdz 13 gadiem 1.vietu ieguva komanda “Baltie” no Gulbenes (Renārs Rāms, Rihards Ozoliņš, Rainers Ozoliņš, Kristers Ķikusts), 2.vietu ieguva komanda “Baltieši” no Alūksnes (Reinis Lejinieks, Rūdolfs Lejinieks, Kristers Nikolajenko, Deivids Miks), bet 3.vietu izcīnīja komanda “Banda” no Gulbenes (Ralfs Dzērve, Martins Žvīgurs, Rihards Rakickis). Vecuma grupā 13+ starp 10 komandām 1.vietu ieguva komanda “BFA” no Stariem (Niks Brants, Aleksandrs Mordunovs, Armands Vaičuls, Artūrs Kopeļevs), 2.vietu izcīnīja komanda “Janeks” no Lizuma (Ivars Roziņš, Jānis Krūze, Ričards Deksnis, Matīss Aigars), bet 3.vietu – komanda “FBGM” no Tirzas (Krists Sveķis, Dāvis Untāls, Florian Oberhammer). Sporta entuziastiem un sportistiem ir ne tikai jāprot uzvarēt, bet arī zaudēt, kā arī šāda veida sporta sacensībās jāizturas vienam pret otru ar cieņu! Lai arī organizatori aicināja futbola sacensību dalībniekus ievērot noteikumus un spēlēt ar cieņu vienam pret otru, bez atsevišķiem nelieliem starpgadījumiem, tomēr neiztika.

Pasākuma laikā dalībnieki un atbalstītāji tika aicināti ziedot naudu aktīvajai Gulbenes novada meitenei Annijai, lai viņa varētu būt vēl aktīvāka un patstāvīgāka. Kopumā tika savākti 120  euro, kuri tiks nodoti Annijas vecākiem.

Biedrība “1st Place” lielu paldies saka gan velo sacensību dalībniekiem, gan aktīvajiem jauniešiem, kuri spēlēja futbolu. Liels paldies arī pasākuma dalībnieku vecākiem, kuri atbalstīja savus bērnus un juta viņiem līdzi. Paldies arī citiem šī pasākuma partneriem Gulbenes novada pašvaldībai, Gulbenes sporta centram, Gulbenes novada Jauniešu centram “Bāze” un reklāmas ražotnes firmai “SLB”.

Aktivitātes tiek organizētas projekta "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai" (Nr.8.3.4.0/16/I/001) jaunatnes iniciatīvu konkursa ietvaros.

Darbības programma "Izaugsme un nodarbinātība" 8.3.4. specifiskā atbalsta mērķa "Samazināt priekšlaicīgas mācību pārtraukšanu, īstenojot preventīvus un intervences pasākumus" projekts Nr.8.3.4.0./16/I/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai".

ans logo

1st Place