Sports
attels2

Aizvadītajā sestdienā Jēkabpilī, aktīvās atpūtas vietā “Mežaparks” lieliskā atmosfērā norisinājās Latvijas Sporta veterānu – senioru savienības 59. sporta spēles krosā. Pēc 5 gadu pārtraukuma Gulbenes novads komandu vērtējumā atkal triumfēja, izcīnot pirmo vietu.

Krosā Gulbenes novadu pārstāvēja 9 sportisti un visi no Jēkabpils atgriezās ar godalgotām vietām. Augstākā kaluma medaļas jeb pirmo vietu izcīnīja seši sportisti: 2 kilometru distancē uzvarēja Jāzeps Odumiņš K 90+ grupā, Andrejs Vācietis K 85+ grupā un Vladimirs Kallass K 75+ grupā. 3 kilometru distancē par uzvarētāju K 60+ grupā kļuva Antis Zunda, Gunai Ģērmanei pirmā vieta D 35+ grupā 5 kilometru krosā, bet Jānim Ģērmanim labākais rezultāts K 40+ grupā 8 kilometros.

Sudraba godalga Dacei Ančai D 45+ grupā 3 kilometru distancē.

Divi sportisti ierindojās trešajā pozīcijā: K 80+ vecuma grupā Jānis Ančs 2 kilometru distancē un  Ņina Jurciņa D 70 vecuma grupā 1 kilometra krosā.