Sports

7.maijā Jēkabpilī Latvijas Sporta Veterānu savienības 59.sporta spēlēs volejbolā divas Gulbenes novada dāmu komandas D30+ un D50+ vecuma grupās izcīnīja trešo vietu jeb bronzas godalgas.

attels1

D30+ grupā spēkiem mērojās piecas komandas. Gulbenietēm pirmās pretī stājās Daugavpils volejbolistes. Divos setos (21:25; 18:25) nācās atzīt daugavpiliešu pārākumu.
Otrajā mačā pret Jēkabpils novada komandu uzvara divos setos (25:13; 25:20). Trešā spēle tika aizvadīta ar potenciāli spēcīgākajām Rīgas pilsētas komandu. Lai gan gulbenietes piekāpās divos setos (20:25; 15:25), tomēr piemērotu pretestību spēja parādīt. Pēdējā spēlē ar Madonas novadu izšķīrās, vai Gulbenes komanda izcīnīs bronzas godalgas. Pirmais sets noslēdzās ar zaudējumu 18:25, tomēr gulbenietes spēja saņemties un izcīnīt uzvaru gan otrajā setā (25:12), gan trešajā (15:5), gan visā spēlē, tādejādi izcīnot trešo vietu. Komandas sastāvā spēlēja: Marika Vizule, Agnese Melne, Elīna Aģe, Antra Šverna, Mārīte Brice, Arta Stelpe.

D50+ dāmām uz sporta spēlēm bija ieradušās četras komandas. Gulbenes novada komanda izcīnīja uzvaru pār mājiniecēm – Jēkabpils novada komandu, divos setos (21:19; 21:9) liekot pretiniecēm kapitulēt. Savukārt divos setos nācās atzīt Daugavpils un Rīgas pilsētu pārākumu. Bronzas godalgas kaldināja: Inese Ubaga, Inita Medne, Daiga Ņikitina, Vera Terentjeva, Iveta Šteindāle un Sanita Mālmane.

Ķekavā uz LSVS 59.sporta spēlēm savukārt pulcējās novusisti, tostarp arī Gulbenes novada seši pārstāvji. Vaira Kalniņa ar 1 uzvarētu, 4 neizšķirtām un 4 zaudētām spēlēm ierindojās 8.vietā D 70+ grupā. Kungiem K 40+ Igoram Bambulim 3 uzvaras, 5 niči un 3 zaudējumi, rezultātā 15.vieta. Arnis Tipāns K 50+ grupā ar 3 uzvarām, 2 neizšķirtiem un 6 zaudējumiem divdesmit ceturtais. Vislielākā konkurencē bija K 60+ grupā – sešdesmit dalībnieki. Juris Pošeiko izcīnīja 5 uzvaras, 1 spēli aizvadīja neizšķirti un piedzīvoja 5 zaudējumus, kas deva trīsdesmit piekto pozīciju. Savukārt Jānis Āre ar 2 uzvarām, 5 ničiem un 4 zaudējumiem četrdesmit septītais. K 80+ grupā Gunāram Rubenim 1 uzvara, 2 neizšķirti, 2 zaudējumi, tādejādi 5.vieta. Komandu vērtējumā Gulbenes novads trīsdesmit otrajā pozīcijā.

30.aprīlī Bauskas novada Codē aizvadītas LSVS 59. pašvaldību sporta spēļu finālsacensības spiešanā guļus. Sacensībās piedalījās 84 dalībnieki no 13 novadiem. Gulbenes novadu pārstāvēja 10 sportisti, komandu vērtējumā iegūstot ceturto vietu. Individuālie rezultāti: dāmām D40+ vecuma grupā svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu izcīnīja Larisa Cīrule ar rezultātu 42,5 kg. D50+ svara kategorijā virs 63 kg 4.vietu ieguva Ilona Grīga ar rezultātu 55 kg. D60+ svara kategorijā līdz 63 kg 2.vietu izcīnīja Svetlana
Svjatnaja ar rezultātu 47,5 kg.

Kungiem K40+ svara kategorijā līdz 83 kg 2.vietu izcīnīja Oskars Stačs ar rezultātu 100 kg, 2.vietu arī šajā grupā izcīnīja Aigars Cīrulis svara kategorijā līdz 93 kg ar rezultātu 140 kg. K50+ svara kategorijā līdz 66 kg 1.vietu izcīnīja Māris Strazdiņš ar rezultātu 87,5 kg, savukārt svara kategorijā līdz 105 kg 3.vietu izcīnīja Raimonds Grīgs ar rezultātu 125 kg. K60+ svara kategorijā līdz 83 kg 1.vietu izcīnīja Vilnis Lamsteris ar rezultātu 122,5 kg, savukārt svara kategorijā līdz 93 kg 3.vietu izcīnīja Ringolds Kļaviņš ar rezultātu 97,5 kg.

Vecuma grupā K70+ svara kategorijā līdz 105 kg 4.vietu izcīnīja Jānis Pērkons ar rezultātu 70 kg.