Sports

Pēc divu gadu pārtraukuma 11.maijā Gulbenes novada vidusskolas stadionā tika organizētas skolu sacensības vieglatlētikā: četrcīņā (60 m), tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 1000 m zēniem un 800 m meitenēm). Piedalījās 8., 7. un 6.klašu audzēkņi ar kopējo dalībnieku skaitu 57. Protams, ka  tas ir  mazs skaits, bet tas lai paliek katras skolas pārziņā. Tomēr vieglatlētika ir sporta veidu karaliene. Neskatoties uz mazo dalībnieku skaitu, sacensības visās disciplīnās bija spraigas un aizraujošas.

Rezultāti. 8. klase meiteņu grupā pirmo vietu izcīnīja Ieva Kalniņa(Gulbenes novada vidusskola),  otro vietu -  Daniela Baltiņa (Lizuma vidusskola), trešajā vietā  Enija Tetarovska (Gulbenes novada vidusskola). Zēnu grupā  pirmajā vietā  Endijs Immers, otrajā Reiners Tomsons, trešajā Kristers Zāģeris (visi audzēkņi no Gulbenes novada vidusskolas).

7. klašu meiteņu grupā pirmo vietu izcīnīja Džūlija Ļisicina, otro vietu  Karlīne Nakoskina, trešajā vietā -  Sintija Birzniece (visas meitenes no Gulbenes novada vidusskolas). Zēnu grupā pirmo vietu izcīnīja Artjoms Lemešs, otro - Ralfs Aleksandrovs, trešo - Raimonds Skangalis (visi zēni no Gulbenes novada vidusskolas).

6. klašu meiteņu grupā pirmo vietu izcīnīja Kintija Paipala, otro vietu -  Viktorija Lībere (abas meitenes no Gulbenes novada vidusskolas), trešajā vieta Ērika Šuļja (Lizuma vidusskola). Zēnu grupā pirmo vietu izcīnīja Valters Kulakovs (Gulbenes novada vidusskola), otro - Vadis Krūmiņs (Rankas pamatskola), trešo - Niks Markovs (Gulbenes novada vidusskola).

Paldies Gulbenes novada vidusskolas stadiona apkalpojošajam personālam par teicami sagatavotiem sektoriem katrā sporta veidā, lai sacensības varētu notikt raiti.