Kultūra Sports Tūrisma ziņas
Attēls: Gulbenei 96

2024. gada 25. februārī Gulbene svinēs savu 96. jubileju pilsētas godā, tādēļ no 19. līdz 27. februārim apmeklētāji gaidīti baudīt svētkiem veltītos pasākumus!

No 19.  līdz 25. februārim Gulbenes novada Sporta pārvalde aicina to pavadīt aktīvi, piedaloties aktivitātē “Gulbenes dzimšanas dienas ekspedīcija”

Kas nepieciešams?

Dodoties “Gulbenes dzimšanas dienas ekspedīcijā”, līdzi nepieciešama Gulbenes karte ar 25 kontrolpunktiem (pielikumā) + foto lapa ar 25 foto (pielikumā) + viedierīce ar GPS funkciju, kas fiksēs jūsu gaitas, lai pēc tam varētu iesūtīt tās mums.

Kas jādara?

Atbildes ir jāieraksta, kura fotogrāfija atbilst konkrētajam KP (piem., 3KP - 24) un jāiesūta atbildes! Jāizveido “ekrānšāviņu(s)”, kurā redzama tava pārvietošanās. Savu veikumu atsūti mums uz e-pastu: dace.anca@gulbene.lv . Atbildēm klāt jāpievieno dalībnieka vārds, uzvārds un tālruņa numurs.

Katra KP vērtība ir 1 punkts! Četros KP atradīsiet QR kodu, to noskenējot ar QR nolasīšanas aplikācijas palīdzību, parādīsies jautājums vai kāds uzdevums, kuru paveicot, iegūsiet vēl papildus 2 punktus! Apmeklēt KP var jebkādā secībā/laikā visas nedēļas garumā.

Kas par to būs?

27. februārī apkoposim visas iesūtītās atbildes un foto! 3 labākos dalībniekus, kuri būs ieguvuši visvairāk punktus, apbalvosim ar dzimšanas dienas balvu!

Karte ar kontrolpunktiem 

Kontrolpunktu bildes

Gulbenes pilsētas attīstībā un izaugsmē dzelzceļam ir bijusi ļoti liela nozīme, tā vēsturiski ir veidojusies kā transporta mezgls ar attīstītu dzelzceļa infrastruktūru. Mūsdienās dzelzceļa līnija Ieriķi-Gulbene-Vecumi, kas ir slēgta, ir labiekārtota, pārtapusi par zaļā ceļa maršrutiem un vijas cauri visam Gulbenes novadam no Rankas pagasta līdz pat Litenes pagastam.

No 19. - 25. februārim piedalies digitālā viktorīnā un atbildi uz jautājumiem par zaļo ceļu Gulbenes novadā!

Viktorīnas jautājumi: ej.uz/viktorīna-par-zaļo-ceļu

Starp dalībniekiem, kas būs pareizi atbildējuši uz visiem jautājumiem, tiks izlozēti 3 uzvarētāji, kas iegūs aktīvajam tūrismam noderīgas pārsteiguma balvas.

Uzvarētāji tiks paziņoti 26.februārī šeit, Facebook kontā "VisitGulbene".

 

17.00 Jauniešu centrs “Bāze” sadarbībā ar “Gulbenes boulingu” aicina uz jauniešu boulinga turnīru, pieteikšanās līdz 15. februārim pa tālruni +371 26354557.

18.00 Gulbenes sporta centrā volejbola spēle “Volejbols ceļ spārnos”.

13.00 Gulbenes novada kultūras centrā tikšanās ar grupu “Sudden Lights”, ieeja bez maksas.

17.30 Gulbenes novada bibliotēkā komandu erudīcijas spēle “Daudz laimes, Gulbene!” Iegūtas jaunas zināšanas, labi pavadīts laiks, pilsētas dzimšanas dienas svinēšana - viss vienkopus!
Komandā līdz 3 cilvēkiem.
Piesakies līdz 21. februārim:
ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv, +371 22023043

 

 

 

 

 

 

 

 

19.00 Gulbenes stadiona slidotavā “Disko uz ledus” /ja būs piemēroti laikapstākļi/

 

10.15 ekskursija “TE dara, TE rodas 3!”, dalības maksa: pieaugušajiem -19 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem - 17 EUR, pieteikšanās līdz 22. februārim pa tālr. +371 26557582

11.00 Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja izstāžu zālē pasākums “Seno latgaļu arheoloģiskais tērps, ieroči, rotas un dzīvesveids dzelzs laikmetā”.

17.00 Gulbenes novada kultūras centrā tautisko deju kolektīvu sadancis, ieeja bez maksas.

 

16.00 Gulbenes novada kultūras centrā “Latvian Voices” koncerts, ieeja bez maksas. Ielūgumu saņemšana Gulbenes novada kultūras centra kases darba laikā

Viena persona var saņemt divus ielūgumus.

16.00 Gulbenes Mūzikas skolas zālē Gulbenes Mūzikas skolas veltījums pilsētai – koncerts “Soli pa solim”.

Plašāka informācija par pilsētas dzimšanas dienas nedēļas norisēm iestāžu sociālo tīklu kontos.