Sports Sporta spēles
Attēls: 25.Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu dalībnieki

2.jūnijā Jaungulbenes stadionā norisinājās 25.Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, pulcējot 25 komandas (260 dalībniekus) ar mērķi gūt pozitīvu enerģiju, aktīvi un jautri pavadīt laiku un, protams, lai noskaidrotu sportiskāko, daudzpusīgāko un saliedētāko komandu.

Par “ceturkšņa” Gulbenes novada iestāžu un uzņēmumu sporta spēļu uzvarētājiem kļuva “25.KAB” (Zemessardzes 25.kaujas atbalsta bataljons - 49 punkti).  Otro vietu ar 72 punktiem izcīnīja SIA “Rairu”, bet godalgotajā trešajā vietā ierindojās Gulbenes novada BJSS komanda (80,5 punkti). Ceturtajā vietā šogad Gulbenes novada Kultūras pārvalde (93 punkti), tikai puspunktu aiz viņiem piektajā vietā Gulbenes novada Pašvaldības policija, bet ar 94,5 punktiem olimpisko sešnieku noslēdza Jaungulbenes pagasta pārvalde.

Sporta spēļu programmā tika iekļautas desmit sportiskas, kolektīvu saliedējošas, tematiskas un motivējošas aktivitātes. Azartiskais „Dvieļbols” tika izspēlēts pēc vienmīnusa sistēmas. Par uzvarētājiem kļuva Līgo pagasta pārvalde, otrie – “Rairu”, bet trešie – “Circle K”.

 “Circle K krampis” aktivitātē tika pārbaudīts dalībnieku statiskais spēks. Labāko sniegumu degvielas kaniņas turēšanā demonstrēja Sociālā dienesta kvartets. Otrajā vietā Gulbenes novada BJSS vienība, bet trešajā pozīcijā SIA “Rairu”. “Circle K” bija sagādājuši arī pārsteiguma balvu – degvielas kannu labākajai dāmai – Jolantai Ločmelei un kungam – Sandim Sīmanim.

Veiklības sacensībā “Jaungulbenes skeletons” par uzvarētājiem kļuva mājinieki – Jaungulbenes pagasta pārvaldes duets, otrie – 25.KAB, bet trešajā pozīcijā “Dimdiņi AGRO”.

 Aktivitātē “Tauriņi vēderā” veiklākie un precīzākie lidojošā šķīvīša metēji un ķērāji izrādījās SIA “Ainars Cinkuss” jeb komanda “Pūces”, kas šogad pirmo reizi piedalījās sporta spēlēs. Otrajā pozīcijā Stāķu pamatskolas duets, bet trešie Jaungulbenes pagasts.

Aktivitātē “Gredzenu pavēlnieks” labāko sniegumu demonstrēja Gulbenes novada Izglītības pārvaldes trio. Otrajā vietā komanda “Pūces”, bet trešie Jaungulbenes pagasta pārvalde.

Prasmīgākais un veiklākais kvartets aktivitātē „Labirints” izrādījās SIA “Ainars Cinkuss” - komanda “Pūces”, otrajā vietā Izglītības pārvalde, bet trešie – “Circle K”.

Individuālajā sporta veidā “Orientēšanās” visātrāk Jaungulbenes apkārtnē noorientējās SIA “Rairu”, aiz sevis otrajā vietā atstājot Līgo pagasta pārvaldes komandu, bet mājinieki – Jaungulbenes pagasta pārvalde - ieguva trešo vietu.

Ātrspēka pārbaudē “Pūt un grūd!” jeb baļķa mešanā par uzvarētājiem kļuva jauniešu centrs “Bāze”, otrajā vietā “Rairu”, bet trešie – Sociālais dienests.

Vēsās dienas “atsvaidzinošajā” komandu vadītāju sacensībā “Baseina sērfotājs” tika pārbaudīta veiklība un pārvietošanās ātrums uz SUP dēļa. Uzvaru svinēja Sociālā dienesta pārstāvis Kristaps Laurs. Aiz viņa otrajā vietā Gulbenes novada Kultūras pārvaldes pārstāvis Rihards Račko, bet trešo vietu izcīnīja Gulbenes novada BJSS direktora vietnieks Dainis Mikolajs.

Noslēdzošajā aktivitātē komandu stafetē pārliecinoši uzvaru svinēja 25.KAB, par 10 sekundēm apsteidzot tuvākos sekotājus no komandas “Dimdiņi”, viņiem otrā vieta, bet trešie veiklākie izrādījās Pašvaldības policija.

Gulbenes novada Sporta pārvalde saka lielu paldies visām iestādēm un uzņēmumiem par lielo atsaucību, sportisko garu un kopā būšanu. Paldies arī iepriekšējā gada uzvarētājkomandai “Circle K” par atbalstu sporta spēļu organizēšanā. Uz tikšanos 26.sporta spēlēs nākošgad!

Pasākuma foto: 

https://failiem.lv/u/6nj6cf348

https://failiem.lv/u/4utaacwjb