Darbs. Uzņēmējdarbība
Apvienojot semināru uzņēmējiem, atvērta koprades telpa Gulbenē

Projekta „Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” ietvaros organizētā konkursa “Kopstrādes telpu attīstība Vidzemes plānošanas reģionā” tapusi koprades telpa Gulbenē, kas mājvietu radusi Ozolu ielā 2 A,  LIAA Biznesa inkubatoru atbalsta vienības Gulbenē telpās.

31.janvārī notika koprades telpas atklāšana, to apvienojot ar semināru Gulbenes novada uzņēmējiem "Atbalsta saņemšanas iespējas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai Gulbenes novadā", ko organizēja biedrība “Sateka”.

Koprades telpa aprīkota ar modernām tehnoloģiskajām iekārtām, tajā skaitā iegādātas grafiskā planšete komplektācijā ar datoru un programmatūru grafiskai modelēšanai, 3D printeris, produktu fotogrāfēšanas galds ar apgaismojumu, fotoaparāts un programmatūra  video un bilžu apstrādei.

Koprades telpa ir atvērtas ikvienam Gulbenes novada iedzīvotājam – gan esošajiem un topošajiem uzņēmējiem, gan jauniešiem un citiem interesentiem. Tā ir atvērta katru darba dienu:

P. 8:00 - 12:30

O. 8:00 - 12:30

T. 12:30 - 17:00

C. 14:00 - 18:30

Pk. 8:00 - 12:30

S., Sv. - slēgts

Izmantojot koprades telpas aprīkojumu, šeit var  prototipēt produktus, organizēt  produktu fotografēšanas sesijas, iespējama produktu grafiskā dizaina attīstīšana, grafiskā modelēšana, šeit var radīt, skicēt un apstrādāt jaunu produktu vai to iepakojumu idejas un saistībā ar biznesa ideju īstenošanu interesenti var saņemt specializētu printēšanas pakalpojumu.

Koprades telpas koordinatore- multimediju dizaina speciāliste Dace Pinupe.

Logo:projekts