Sabiedrības aktivitātes

Atsaucoties pasažieru ierosinājumam, lai skolēniem varētu nodrošināt laicīgāku nokļūšanu uz mācību iestādēm Valmierā, tiek veiktas izmaiņas rīta reisa izpildē reģionālo autobusu maršrutā Gulbene–Valmiera.

No šī gada 14. novembra autobuss reģionālā maršruta nr. 7634 Gulbene–Valmiera rīta reisā no Gulbenes autoostas darba dienās izbrauc par desmit minūtēm ātrāk - plkst. 6.20 (iepriekš izbrauca plkst. 6.30). Tādējādi skolēniem, kuru stundas sākas plkst. 8.20, ir vairāk par līdzšinējām piecām minūtēm, lai no autobusa maršruta galapunkta Valmieras autoostā tiktu līdz skolai un paspētu kvalitatīvi sagatavoties mācību procesam.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Norma-A”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Vidzemes plānošanas reģionu.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

 

Papildu informācijai:

Sanita Heinsberga,

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67356129

E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv