Energoefektivitāte Pašvaldība informē
Vizuālis: Energoefektivitātes telts Gulbenē

Esošā energokrīze demonstrēja Latvijas sabiedrības atkarību no lētajiem energoresursiem. Turpinoties pasaules notikumiem, līdz šim esošā virzība nav bijusi ilgtspējīga un visas negatīvas sekas – augstie apkures rēķini un nekomfortabla iekštelpas vide – tiešā veidā ietekmē iedzīvotājus. Energoefektivitāte ir risinājums šo problēmu pārvarēšanai, kurā daudzdzīvokļu ēku īpašniekiem ir galvenā loma, lai esošo situāciju mainītu.

Iedzīvotāju informētības paaugstināšanai ēku atjaunošanas jautājumos Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs īsteno projektu “Energoefektivitātes telts” ar Sabiedrības Integrācijas fonda atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta galvenais mērķis ir pastāstīt katram ieinteresētam par to, kāpēc un kā labāk būtu renovēt daudzdzīvokļu ēkas.

Projekta “Energoefektivitātes telts” ietvaros Ēku saglabāšanas un energotaupības birojs organizē telšu dienas vairākās Latvijas pilsētās, lai palīdzētu ikvienam saprast daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu būtību un galvenos aspektus – nepieciešamos dokumentus, finansēšanas iespējas un lēmumpieņemšanas procesus.

Energoefektivitātes telts Gulbenē paredzēta 25. maijā.

Detalizētu informāciju par katru pasākumu var uzzināt mūsu Facebook (Energoefektivitātes telts) lapā! To laikā katram būs iespējams uzdot jautājumus un saņemt informatīvos materiālus par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu Latvijā. Tiekamies energoefektivitātes teltī Jūsu pilsētā!