Apbalvojumi Izglītības ziņas
attēls ar Gulbenes novada vidusskolas sākumskolas skolotājas Ināras Aleksandrovas sveikšanu

Gulbenes novads turpina lepoties, jo šodien, 30.janvārī Gulbenes novada vidusskolā atkal svētku diena – suminājumi sākumskolas skolotājai Inārai Aleksandrovai, Draudzīgā aicinājuma fonda balvas “Mūža ieguldījums izglītībā” saņēmējai.

Šāds novērtējums pierāda pedagoga profesijas nozīmību, īpaši sākumskolas posmā un prasmi “aizraut” skolēnus – atzinības vārdus teica Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova.

Bija patiess prieks sveicēju pulkā redzēt arī bijušās Bērzu sākumskolas direktori Viju Čakari. Atmiņu stāstos tika atritināts fakts, ka šī pūcītes balvai ir kāds zīmīgs vēstījums, jo 2001.gadā Gulbenes Bērzu pamatskola bija pirmās “Lielās pūces” ieguvēji Gulbenes novadā. Toreiz kolektīvais skolas apbalvojums bija arī Ināras kopdarba rezultāts un 2023.gada 27.janvārī sava pūces balva gulst pašas skolotājas Ināriņas rokās. Ināriņa - tā viņu vēl joprojām skolā mīļi dēvē gan kolēģi, gan arī skolēni.  

Skolotāja Gulbenes novada izglītības iestādēs sāka strādāt 1970.gadā (20 gados) un savu sirdsdarbu veic jau 52 gadus. Bet tas ir tikai cipars. Joprojām siltas atmiņas ir par aktīvajiem un radošajiem 22 gadiem Bērzu skolā un nekas jau nebeidzas. Pedagoga palīga pienākumus ar prieku turpina veikt lielajā Gulbenes novada vidusskolas saimē,  kur jūtas vajadzīga un atbalstīta.  

Un skolotāja Ināra Aleksandrova turpina turēties pie savas pamatatziņas: katrs viņas skolēns ir izcils!

Lai arī turpmāk mūsu novadā būtu balvas, kas novērtē skolas, to ieguldījumu un nozīmību.