Izglītības ziņas Sports Apbalvojumi
Gulbenes novada pašvaldība sveic Trīs zvaigžņu balvas saņēmēju Sarmīti Gobiņu

Pilnas rokas ne tikai ar “svarīgo” (arī tiešā nozīmē) balvu, bet arī emociju un ovāciju pārpilnība šodien valda Gulbenes novada vidusskolā ap sporta skolotāju Sarmīti Gobiņu.

Sestdien, 14. janvārī "Trīs zvaigžņu balvas sportā 2022" apbalvošanas ceremonijā viņa saņēma balvu nominācijā "Gada sporta pedagogs 2022”.  Titula apbalvojumu pasniedza Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša.

Klātienes apsveikumiem šodien, 16.janvārī Gulbenes novada vidusskolas saimei pievienojās arī Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis un Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers ar vietnieci Daci Anču.

Skolotāju Sarmīti sastapām pie mīļās audzināmās klases 8.g audzēkņiem, kas viņas ienākšanu telpā uzņēma ar skaļām ovācijām un aplausiem.

Turot rokās saņemto balvu, skolotāja vēlēja ikvienam reizi dzīvē saņemt kādu balvu vai novērtējumu, kas varētu būt gan sportā, gan jebkurā citā jomā.

Ar klases audzēkņiem un sveicējiem tapa bilde klases īpašajā vietā – pie skolas gulbīša, ar ko viņiem saistās savas stāsts.

Trīs zvaigžņu balvai sportā Sarmīti Gobiņu izvirzīja Gulbenes novada vidusskolas kolektīvs.

Kā teic skolas direktore Linda Ūdre – Rizga: “Skolotāja Sarmīte ir Skolotāja ar lielo burtu! Cilvēks īstajā vietā, kā pati saka- viņas darbs ir viņas hobijs un par to vēl maksā naudu. Skolotāja, kas iemāca bērniem mīlēt sportu, liels entuziasms pret visu, ko dzīvē dara. Ar savu piemēru lieliski izdodas aizraut savus audzēkņus un motivēt sasniegt pēc iespējas labākus rezultātus - ir aktīva, piedalās dažādās sporta aktivitātēs, sacensībās, gūst panākumus. Smaidoša, dzīvespriecīga, atsaucīga, dzīvesgudra, prasīga un arī stingra, bet ar labu humora izjūtu un vienmēr enerģiska. Tāda ir mūsu lieliskā kolēģe!

Pēc balvas saņemšanas par ministrijas iniciatīvu skolotāja saka: „Šādi konkursi noteikti ir jārīko, tie ceļ pedagogu profesijas prestižu un ļauj arī pašam paskatīties uz savu darbu no malas, apkopot visu to labo, kas paveikts. Jo ikdienas darba steigā un rutīnā tam bieži pietrūkst laika”.

Sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremoniju “Trīs Zvaigžņu balva 2022” organizē Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) ar Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu.

Informācija par “Trīs Zvaigžņu balva 2022” laureātiem pieejama Latvijas Olimpiskās komitejas mājaslapā.