Darbs. Uzņēmējdarbība Projekti

Gulbenes novada pašvaldības Grantu komisija šogad turpina veikt pārbaudes vizītes pie  grantu konkursa “UZŅĒMĪGI Gulbenes novadā” komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai finansiālā atbalsta saņēmējiem.

Pārbaudes tiek veiktas, lai izvērtētu uzņēmuma darbības atbilstību projektu konkursa nolikumā noteiktajām prasībām. Pašvaldība 3 (trīs) gadus no līguma noslēgšanas brīža veic uzraudzību un pārbaudes granta saņēmēja darba vietā. Notiek tikšanās ar uzņēmēju klātienē, lai pārliecinātos par komercdarbības norisi, iegādāto materiālo vērtību atrašanos komercdarbības veikšanas vietā.

SIA Clean Box veic mīksto tekstilizstrādājumu un transportlīdzekļu tīrīšanu. 2020.gadā startēja Granta konkursā, komisija deva pozitīvu vērtējumu un piešķīra granta finansējumu 4964,00 EUR. Pakāpeniski un lēnām tiek meklēti labākie risinājumi, lai īstenotu savu ideju un veiksmīgi varētu attīstīt uzņēmējdarbību.

SIA IGB oga ir ģimenes uzņēmums, kas darbojas kopš 2015.gada  Gulbenes novada Lizuma pagastā. Audzē un pārstrādā ogas. Ražo  dabīgu un ekoloģisku  produktu, audzētu ar bioloģiskām metodēm. 2021.gādā  startēja granta konkursā un saņēma Granta finansējumu 4856,00 EUR. Uzņēmums ir pazīstams ar savu produkciju un ir pierādījis sevi, kā labs ražotājs ar potenciālu izaugsmei.

Undīne Zača, SIA ZACHI 2021.gadā startēja granta konkursā un saņēma Granta finansējumu 3312,01 EUR profesionālās izšūšanas iekārtas iegādei. Pakāpeniski, lēnām tiek meklēti labākie risinājumi savas idejas īstenošanai un darbības attīstībai, kā arī  konkurētspējas veicināšanai.

SIA Fun time jeb “Laiks izklaidei”  piedāvā iznomāt kvalitatīvus, komfortablus SUP dēļus un elektriskos skrejriteņus. Sākot no 2022.gada sezonas, uzņēmums  piedāvā piepūšamo atrakciju nomu, kā arī to patērētājiem kvalitatīvu, plašu pakalpojumu klāstu aktīvās atpūtas, izklaides un tūrisma jomā Gulbenes novadā. 2021.gādā startēja granta konkursā un saņēma 4000,00 EUR granta finansējumu.

A CERAMICS nodarbojas ar māla trauku ražošana. 2021.gadā piešķirts pašvaldības finansējums 2782,40 EUR ražošanas uzsākšanai un nodrošināšanai. Tiek izgatavoti skaisti māla trauki ar unikālu dizainu, kas priecē mūs un mūsu tūristus.

SIA SMOKED nodarbojas ar pārtikas ražošanu. 2021.gadā piešķirts pašvaldības grants 5000,00 EUR ražošanas iekārtu iegādei. Mājas kūpinājumi ir kļuvuši populāri un pieprasīti ne tikai Gulbenes novadā.

SIA CMD 2022.gadā piešķirts pašvaldības grants 10000,00 EUR vērtībā kokaudzētavas “Birchers” attīstībai Letēs, Beļavas pagastā. Tiek audzēti bērzu stādi un veiksmīgi realizēta izaudzētā produkcija. Darbs turpinās, lai rastu iespēju jauniem izaicinājumiem, izaugsmei un attīstībai.

SIA WOOD OP 2022.gadā piešķirts līdzfinansējums Pašvaldības grants – 9601,90 EUR, kas projekta pieteicējam bija nepieciešams galdniecības modernizācijai – formātzāģa un skaidu nosūcēja iegādei. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu finiera detaļu izgatavošanu un apstrādi – bērnu fizisko un garīgo attīstības mēbeļu ražošanu. Iekārtotas telpas, iegādāta darbam nepieciešamā tehnika, lai veiksmīgi realizētu savu ieceri.

Pašvaldības granta komisiju vada komisijas priekšsēdētājs: Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, komisijas sekretāre Gulbenes novada Attīstības un iepirkumu nodaļas projektu vadītāja uzņēmējdarbības jautājumos Inese Sedleniece, komisijas locekļi: Jānis Barinskis, Gulbenes novada domes priekšsēdētāja padomnieks attīstītības, projektu un būvniecības jautājumos, Gulbenes novada domes deputāti Normunds Mazūrs un Mudīte Motivāne, Vilnis Lapiņš, Gulbenes novada Litenes pagasta pārvaldes vadītājs.

Novēlēsim mūsu uzņēmējiem realizēt savas idejas un būt veiksmīgiem savā jomā!

Gaidīsim  jaunus projekta pieteikumus ar inovatīvām idejām, lai Gulbenes novadā katru gadu rastos kāds jauns uzņēmums.