Sports
Attēls: gada lepnums sportā, balvu pasniegšana

Jau otro gadu Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola ( turpmāk – Gulbenes novada BJSS) septembra sākumā organizē pasākumu “Gulbenes novada BJSS gada lepnums”, kas ir veltīts jaunā mācību gada atklāšanai, kā arī balvu pasniegšanai  audzēkņiem par iepriekšējā mācību gada un sacensību sezonas panākumiem. Pasākumā, saņemot speciāli izgatavotu balvu,  tika apbalvoti 47 audzēkņi, kuri pārstāvēja  volejbola, basketbola, distanču slēpošanas un vieglatlētikas nodaļas.

Pasākuma tika teikts paldies audzēkņiem par nopietnu attieksmi pret treniņu darbu,  audzēkņu treneriem par ieguldīto laiku un pūlēm,  vecākiem par uzticību un atbalstu saviem bērniem un sporta skolai, kā arī Gulbenes novada pašvaldībai par atbalstu Gulbenes novada BJSS iniciatīvām jaunatnes sporta attīstīšanā.

Klātesošos priecēja mākslinieku priekšnesums - Rīgas cirka skolas UV šovs "Hipnotic". Gulbenes novada BJSS saimi ar videosveicienu starpniecību sveica Volejbola treneri Daniele Mario Capriotti un Arvils Keišs, basketbolists Dairis Bertāns, rollerslēpotāji Lauris Kaparkalējsun  Silvestrs Švauksts un vieglatlēte Agate Caune.

Liels paldies  Gulbenes novada pašvaldībai , Gulbenes novada Sporta pārvaldei,   uzņēmumiem - Skrīveru saldumi, Gulbene Metālserviss, Ramirent un Jānim Kļaviņam personīgi, “Stabilo” un Raitim Ķikustam personīgi, tāpat paldies Marekam Kuharenko, Lisicinu ģimenei un vēl daudziem citiem, kuri iesaistījās un atbalstīja pasākuma “Gulbenes novada BJSS Gada lepnums 2023” tapšanu.

Ceram, ka pasākums mums visiem deva enerģijas un apņemšanās impulsu jauniem sasniegumiem šim mācību treniņu gadam un sacensību sezonai.

Foto: Aleksandrs Lustiks, foto šeit: https://failiem.lv/u/saest7q2f